16.02.2004 07.05.2022
Kliki PEALKIRJAL, et lugeda PDF- või TXT-versiooni.

ENRICO Lühike lugu tõelisest andestusest, Kristuse meelsusest ja Jumala juhtimisest

ENNE ABIELU George Verwer Katkend noortele inimestele ühest tema raamatust

MIKS HOIDUDA ABIELUEELSEST SEKSIST? Dr. Dobson

JEESUS AITAB KIUSATUSI VÕITA Kyösti Erkinkorpi kogemusi

JUMAL VÕTAB SEDA TÕSISELT! Ernst Modersohn Kas on sinu minevikus mingi korda ajamata asi, mis ei anna rahu?

KUIDAS TUNNISTADA… ÕIGE POOLE KASUKS! Charles G. Finney

JUMALAKARTUS JA JUMALA PÜHADUS KOGUDUSES Allan Hallik 05.05.2004 / Ap 5:1-11 (RTF) (TXT)

KOGU TEE KOOS JUMALAGA David Wilkerson Tagakiusust usklike poolt (RTF)

TURVAPAIK. JUMALA VARJUPAIK VAENLASE RÜNNAKUTE VASTU Francis Frangipane Kolm paragrahvi sellest raamatust

VÄIKE KANNATUSLUGU Ermo Jürma / Jr 26:20-24

ARMASTA JA OLE ARMASTATUD Tapani Suonto Variserlusest kogudustes

JUMALARIIGI TÖÖ VAIMU- VÕI HINGEJÕUGA? Watchman Nee

ELU EDASI ANDA. ÜHENDATUD TEMA NIMES Watchman Nee Vaimuannid ja jumalik elu. Koguduse ühtsus

VASTUVÄITED PRO-GEI EHK HOMOTEOLOOGIALE Joe Dallas Kirjutab endine geimees, kes on aastaid selle raskusega kristlastest mehi nõustanud. (TXT)

ÕIGEUSK JA TULEVIKU RELIGIOON Isa Seraphim Rose Üks õigeusu vaateid karismaatilise liikumise, new age'i, UFOde jms. kohta. Osaline tõlge ingliskeelsest raamatust. Täpsuse huvides on tõlge konarlik ja korralikult eestindamata, kuid informatsiooni mõttes ülioluline ja paljastav nii mineviku kui ka tänapäeva eksituste keskel. (RTF)

JEESUSE KOGUDUS – KAS LÕPUAJAL ALLA KÄINUD? (3. trükk, veebiväljaanne ja uus tõlge) Alexander Seibel Väga paljastav tekst juba 1970. aastate lõpust, mis kirjeldab seda, mis on hetkel toimumas ka Eestimaa kogudustes, nt. spiritismi levik kristluse nime all. Lähemalt käsitletakse Püha Vaimuga ristimist, Pauluse 1. kirja korintlastele, keeltes rääkimist, käte pealepanemist. See on hoiatussõnum ümberringi toimuva läbikatsumise jaoks. Paljuski kooskõlas siinse Isa Seraphim Rose'i materjaliga.

MÕTTEID VAIMU TEGEVUSEST (JA USUELUST) Karl Kaups Ajakirja "Põllu Vagudel" artiklid 1960. aastatest, välja antud USAs. Need lihtsad ja selged põhimõtted on juba tol ajal hakanud kaduma. Siin on aga keegi, kes veel need välja tõi ja julgelt esitas. Keeleliselt parandatud, säilitatud maksimaalselt sõnu, mida kasutatud. Kes soovib lugeda originaali, siis on ka need siin olemas, aga need on piltide kujul olevad PDF-failid ja failisuuruse mõttes tunduvalt suuremad (aeglase internetiühenduse puhul võtab avamine või alla laadimine tekstiga võrreldes kauem aega).

 • Nr. 20 (1962): Liialdamisest (originaaltõmmis).
 • Nr. 23 (1963): Vaimuannid ja keeltega rääkimine (tõlge) (originaaltõmmis).
 • Nr. 25 (1964): Keeltega rääkimisest, lapseristimisest, naised ja käte pealepanemine (originaaltõmmis).
 • "Mõtteid Vaimu tegevusest" Eraldi välja antud brošüürina. (RTF, veidi erinev) Keel on küll vanaaegne ja ilmsed vead on kohendatud, aga arusaadav siiski, kellel huvi on.

  USU, KANNATUSE JA ARMASTUSE TEEL Karl Leopold Marley Nelja inimese lühikesed elulood: Jan Hus, Gerhard Tersteegen, tädi Hanna ja John Wesley. Need neli on kristliku elu eeskujuks läbi aegade. Skaneeritud raamat piltidena (45 MB).

  USK JA HAIGUSED Osvald Tärk See on materjal, mis jäi 2004. aasta raamatus millegipärast täielikult avaldamata. Keel on veidi vanamoodne, uuendamata. (RTF)

  RAAMATURIIUL Hea Sõnumi Raadio

  RISTI EVANGEELIUM Matti Pyykkönen Väljavõte raamatust "Jumal Jooksupoisiks", raamatu teine osa. Väga sügav ja ka laiahaardeline kirjeldus, äratushüüd tänapäeva kogudustele. See on toodud selgituseks vastukaaluks sellele, miks on karismaatilisel liikumisel olnud selline mõju ja levik. (RTF)

  PÜHA VAIMU KOLMEKORDNE SALADUS James H. McConkey Selge ja põhjalik arutelu Püha Vaimu saamise, omamise jne. teemal. Väga kasulik materjal tänapäevalgi levinud eksituse osas. NB! See on pabertrükist skännitud materjal PDF-failina, faili suurus 62 MB. Kes oskab inglise keelt, võib lugeda ka originaali aastast 1897: The Three-Fold Secret of the Holy Spirit.

  MIKS POLE MEIE KOGUDUSES KAASAEGSET MUUSIKAT? Paul Alexander Selliseid küsimusi on veel lisaks veebilehel https://www.faithibc.com/faith-online/bible-studies/.

  ANDESTUSEST UNUSTUSENI. PÜHA VAIM, PUUDUTA MINDKI Tiia Lister Kaks peatükki raamatust "Kallimaks kullast", Logos, 2000. Skännitud raamatust.

  PÜHADUSE LIIKUMINE: SURNUD VÕI ELUS? Keith Drury Tõlgitud veebilehelt http://www.crivoice.org/hmovement.html. Täieliku pildi saamiseks on tõlgitud kogu artikkel. Sisaldab mitmeid olulisi ja häid mõtteid, aga ka muud infot, seega ei tasu kõike sellest vastu võtta, vaid enne ikka läbi katsuda. (A5-variant mobiili jaoks.)